Wybrany wątek opinii
Dlaczego ta rudera na rogu ulicy ciągle stoi na wpół rozebrana?! Co za dziadowska firma prowadzi tą rozbiórkę?!!
Do moderacji
Odpowiedz
8
8
Ta rudera przeżyje te gnioty z tektury i gipsu co mają powstać, a tak na marginesie gdzie tych ludzi przeniesz co obecnie tam mieszkają?
Do moderacji
Odpowiedz
7
2