Wybrany wątek opinii

Dlaczego ta rudera na rogu ulicy ciągle stoi na wpół rozebrana?! Co za dziadowska firma prowadzi tą rozbiórkę?!!
(2021.12.03)
Ta rudera przeżyje te gnioty z tektury i gipsu co mają powstać, a tak na marginesie gdzie tych ludzi przeniesz co obecnie tam mieszkają?
Ludzie wiedzą (2021.12.04)
Powrót do komentarzy