UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dlaczego ta rudera na rogu ulicy ciągle stoi na wpół rozebrana?! Co za dziadowska firma prowadzi tą rozbiórkę?!!
Dlaczego ta rudera na rogu ulicy ciągle stoi na wpół rozebrana?! Co za dziadowska firma prowadzi tą rozbiórkę?!!