Wybrany wątek opinii

a do pracy będzie przyjeżdżał na Kasztance w stroju Naczelnika?
Thierry (2021.11.29)
@Thierry - Toć Marszałek.
Ąri (2021.11.30)
@Thierry - Jak masz tylko tyle do "powiedzenia"- to lepiej zamilcz idioto.
(2021.12.02)
Powrót do komentarzy