Wybrany wątek opinii

Moi znajomi mieszkają w TBS. Za nie swoje lokum płacą miesięcznie niewiele mniej, niż ich sąsiedzi za mieszkanie własnościowe + kredyt na 30 lat.
(2021.11.26)
Biednemu zawsze wiatr w oczy wieje
Bidak (2021.11.30)
Powrót do komentarzy