UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Gratuluję pomysłu wybudowania fermy w miejscu, gdzie idealnie pasuje np centrum logistyczne. Ale co ja tam wiem…fotowoltaika przy ekspresówce, a firmy logistyczne w polu z dała od dróg szybkiego ruchu. Bareja w grobie się śmieje!