UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
nikt, najprościej będzie jak się ją wyłączy tak jak most na starówce i fontanny na placach. Starczy na pensję dla piątego nissana.
zenobiusz
nikt, najprościej będzie jak się ją wyłączy tak jak most na starówce i fontanny na placach. Starczy na pensję dla piątego nissana.
zenobiusz