Wybrany wątek opinii

Dlaczego za rewitalizację Wyspy Spichrzów związaną z rządowym projektem „Fabryka” (15 mln zł w 2022 r. )ma płacić Miasto skoro to miał być projekt rządowy przez rząd finansowany dla miast ktore straciły status wojewodzki. ?
(2021.11.15)
Może dlatego, że Miasto otrzyma od rządu środki na ten cel? Tak przynajmniej pisała o tym elbląska prasa. ..
(2021.11.16)
Powrót do komentarzy