UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dlaczego za rewitalizację Wyspy Spichrzów związaną z rządowym projektem „Fabryka” (15 mln zł w 2022 r. )ma płacić Miasto skoro to miał być projekt rządowy przez rząd finansowany dla miast ktore straciły status wojewodzki. ?