UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak tam powstanie parking to możemy to śmiało przypisać Naszym radnym, którzy robią z tego miasta syf. Kamienice pobudować w klimacie starego miasta!


Anuluj