UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak tam powstanie parking to możemy to śmiało przypisać Naszym radnym, którzy robią z tego miasta syf. Kamienice pobudować w klimacie starego miasta!
Jak tam powstanie parking to możemy to śmiało przypisać Naszym radnym, którzy robią z tego miasta syf. Kamienice pobudować w klimacie starego miasta!