UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

JAKI PARKING?!?!?! Tam powinien powstać ciąg kamienic!!! Większa starówka = więcej do zobaczenia w tym smutnym mieście! Turyści lubią błądzić w ciasnej zabudowie starego miasta, a nie się po parkingach szlajać!


Anuluj