Wybrany wątek opinii
Ciekawe czemu? Może dlatego że dajecie kasy tyle co można byłoby to wybudować jakieś 15 lat temu ? Nie teraz kiedy takiej inflacji za takie grosze jak widzicie nawet firma Janusz Grażyna i syn Sebastian są już na tyle mądrzy że wiedzą że za takie pieniądze to nic nie da się zrobić
Do moderacji
Odpowiedz
10
4
@QbeeQ - Ale o co Ci chodzi? Kto daje kasę i za co? Artykuł jest o tym, że miasto sprzedaje działkę.
Do moderacji
Odpowiedz
6
1