UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ciekawe czemu? Może dlatego że dajecie kasy tyle co można byłoby to wybudować jakieś 15 lat temu ? Nie teraz kiedy takiej inflacji za takie grosze jak widzicie nawet firma Janusz Grażyna i syn Sebastian są już na tyle mądrzy że wiedzą że za takie pieniądze to nic nie da się zrobić
QbeeQ