UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak to czym ? Tańszymi mieszkaniami! Chyba to widać! Elblag stał się hotelowcem Trojmiasta i okolic! Fajnie tu odpocząć po tętniącym trojmiejskim życiem i mieć tańsze mieszkanko! Idealne miejsce by się wyspać!


Anuluj