UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

zaznaczam A)POŁOŻENIEM -to bezsprzeczna zaleta Elbląga, że jadąc do Gdańska można go ominąć z daleka. ..

misiek778

Anuluj