Wybrany wątek opinii

Tak najłatwiej- łatać dziury sięgając do naszych kieszeni. A może ktoś z radnych i sam prezydent pochwalą się publicznie, jakie podjęli inicjatywy i działania i inwestycje, żeby przymnożyć kasy w budżecie miasta, jestem bardzo ciekawa i na pewno je tylko ja
(2021.11.03)
Wydali 160 tysiecy na pomnik. Jest Crunchcips jest impreza.
(2021.11.03)
Przy pomniku prace wrą !! Pomnik nam da miejsca parkingowe, i usprawni komunikację!! Vivat pomnik :)a może to zwykły słupnik.
okoniowaty (2021.11.03)
A może trzeba zacząć od góry zapytać się jak rząd pozyskuje pieniądze, bo póki co to tylko sięga do kieszeni PODATNIKA czyli osoby czynnie pracującej, pozostali mają się świetnie czerpiąc + z kieszeni innych podatników
Psy (2021.11.04)
Powrót do komentarzy