Wybrany wątek opinii
Tak najłatwiej- łatać dziury sięgając do naszych kieszeni. A może ktoś z radnych i sam prezydent pochwalą się publicznie, jakie podjęli inicjatywy i działania i inwestycje, żeby przymnożyć kasy w budżecie miasta, jestem bardzo ciekawa i na pewno je tylko ja
Do moderacji
Odpowiedz
56
2
Wydali 160 tysiecy na pomnik. Jest Crunchcips jest impreza.
Do moderacji
Odpowiedz
60
2
Przy pomniku prace wrą !! Pomnik nam da miejsca parkingowe, i usprawni komunikację!! Vivat pomnik :)a może to zwykły słupnik.
Do moderacji
Odpowiedz
30
0
A może trzeba zacząć od góry zapytać się jak rząd pozyskuje pieniądze, bo póki co to tylko sięga do kieszeni PODATNIKA czyli osoby czynnie pracującej, pozostali mają się świetnie czerpiąc + z kieszeni innych podatników
Do moderacji
Odpowiedz
1
0