UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tak najłatwiej- łatać dziury sięgając do naszych kieszeni. A może ktoś z radnych i sam prezydent pochwalą się publicznie, jakie podjęli inicjatywy i działania i inwestycje, żeby przymnożyć kasy w budżecie miasta, jestem bardzo ciekawa i na pewno je tylko ja