UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Miasto zachowuje się jak ktoś na głodzie. Telewizor już dawno poszedł do lombardu. Teraz kolej na sztucce. Ale to już 3 lata temu mówiłam, ze tak będą wyglądały rządy tej ekipy. Bez pomysłu na miasto. .. .
Miasto zachowuje się jak ktoś na głodzie. Telewizor już dawno poszedł do lombardu. Teraz kolej na sztucce. Ale to już 3 lata temu mówiłam, ze tak będą wyglądały rządy tej ekipy. Bez pomysłu na miasto. .. .