UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Miasto zachowuje się jak ktoś na głodzie. Telewizor już dawno poszedł do lombardu. Teraz kolej na sztucce. Ale to już 3 lata temu mówiłam, ze tak będą wyglądały rządy tej ekipy. Bez pomysłu na miasto. .. .


Anuluj