Wybrany wątek opinii

Najwyższy czas odwołać nieudolne lewacko-liberalne władze miasta czas na Dobrą zmianę i nowy polski ład w Elblągu.
TeofilSkorupa (2021.11.02)
@TeofilSkorupa - To ta tzw „dobra zmiana” wprowadzając DOBRY LAD pozbawi swój elektorat ulg z których przez lata korzystali!!! Ludzie nieświadomi tego co stracą cieszą się jak głupi bateryjką. Dlaczego ta „dobra zmiana” nie powie tym biednym emerytom i rencistom że stracą ulgę rehabilitacyjną, odpis na leki i za usługi opiekuńcze !!!!!????? Dlaczego nie powiedzą że będą płacić pełną składkę zdrowotną, która jak wiemy pójdzie w górę (teraz wynosi 9%)!!!! Ta dobra zmiana wykończy swój wierny elektorat szybciej niż COVID!!!!! Gdyby ten „biedny” PiSowski elektorat miał dostęp do internetu i oglądał normalną TV to inaczej postąpił bo degeneraci będą wam wierni(mają za co pic ).
Wściekły wyborca (2021.11.02)
@Wściekły wyborca - Prorok, poprostu najprawdziwszy prorok. ..
(2021.11.02)
Powrót do komentarzy