Wybrany wątek opinii

Pazerny traci dwa razy. Połasili się na marne grosze za które teraz dwa razy odbiorą. No bo przecież dali no to macie.
Jest super (2021.11.02)
@Jest super - oj tęsknisz za władzą Tuska i 24% procentowym bezrobociem o przepraszam moźna jechać na zachód podcierać tyłki
(2021.11.03)
Powrót do komentarzy