Wybrany wątek opinii
Pazerny traci dwa razy. Połasili się na marne grosze za które teraz dwa razy odbiorą. No bo przecież dali no to macie.
Do moderacji
Odpowiedz
27
14
@Jest super - oj tęsknisz za władzą Tuska i 24% procentowym bezrobociem o przepraszam moźna jechać na zachód podcierać tyłki
Do moderacji
Odpowiedz
7
2