Wybrany wątek opinii

Dalej głosujecie na pisiorow
Antypisowiec (2021.11.02)
@Antypisowiec - głupi jesteś Tusk da ci majątek
(2021.11.02)
Może i nie da. Ale jeszcze nikt mi tyle nie odebrał co ta banda popaprańców
Czaskowski (2021.11.02)
@Antypisowiec - Bedziemy.
(2021.11.02)
@Czaskowski - Czaskuś, żeby aż tyle CI odebrać, to najpierw trzeba dać, proszę od pana Jarka I pana Premiera grzecznie się odstosunkować, nipodoba się, -- wyjazd do Brukseli, ale w jedną stronę I nie wracač jak rudy aby tylko mieszać.
Only PIS (2021.11.02)
@Only PIS - Przeczytałeś co napisałeś?? Poziom sensu adekwatny do ilorazu inteligencji przeciętnego pisiorka. Bliski dna. Lepiej weź tą całą pisdowatą bande i jedźcie do san eskobar i tam sobie dawajcie te 500 plusy i inne badziewia. Ode mnie wara. Niech Ci Sasin daje z Jarkiem.
Czaskowski (2021.11.02)
@Antypisowiec - Wróblewski nie jest z PiS
(2021.11.03)
@Antypisowiec - Tylko ze podwyżki ustalają radni, którzy są lewicą na czele z P. prezydentem Wróblewskim który wszystko co moźe to w Elblągu sprzedaje. !!!!!
Wkurzona. (2021.11.06)
Powrót do komentarzy