Wybrany wątek opinii
Dalej głosujecie na pisiorow
Do moderacji
Odpowiedz
52
47
@Antypisowiec - głupi jesteś Tusk da ci majątek
Do moderacji
Odpowiedz
20
18
Może i nie da. Ale jeszcze nikt mi tyle nie odebrał co ta banda popaprańców
Do moderacji
Odpowiedz
25
16
@Antypisowiec - Bedziemy.
Do moderacji
Odpowiedz
2
5
@Czaskowski - Czaskuś, żeby aż tyle CI odebrać, to najpierw trzeba dać, proszę od pana Jarka I pana Premiera grzecznie się odstosunkować, nipodoba się, -- wyjazd do Brukseli, ale w jedną stronę I nie wracač jak rudy aby tylko mieszać.
Do moderacji
Odpowiedz
10
4
@Only PIS - Przeczytałeś co napisałeś?? Poziom sensu adekwatny do ilorazu inteligencji przeciętnego pisiorka. Bliski dna. Lepiej weź tą całą pisdowatą bande i jedźcie do san eskobar i tam sobie dawajcie te 500 plusy i inne badziewia. Ode mnie wara. Niech Ci Sasin daje z Jarkiem.
Do moderacji
Odpowiedz
5
5
@Antypisowiec - Wróblewski nie jest z PiS
Do moderacji
Odpowiedz
2
2
@Antypisowiec - Tylko ze podwyżki ustalają radni, którzy są lewicą na czele z P. prezydentem Wróblewskim który wszystko co moźe to w Elblągu sprzedaje. !!!!!
Do moderacji
Odpowiedz
0
0