Wybrany wątek opinii

Daje sobie rękę uciąć że już niedługo komuś puszczą hamulce i dojdzie do rozlewu krwi na ulicach. Pod okupacją pissowską Polak znów będzie strzelał do Polaka
Prorok prorok (2021.11.02)
@Prorok prorok - Aleś ty k. .. .głupi
Gość45 (2021.11.02)
@Prorok prorok - Strzel sobie baranka. ..
(2021.11.02)
@Prorok prorok - Chyba taki "Polak "jak Ty
(2021.11.02)
Powrót do komentarzy