Wybrany wątek opinii
Daje sobie rękę uciąć że już niedługo komuś puszczą hamulce i dojdzie do rozlewu krwi na ulicach. Pod okupacją pissowską Polak znów będzie strzelał do Polaka
Do moderacji
Odpowiedz
71
56
@Prorok prorok - Aleś ty k. .. .głupi
Do moderacji
Odpowiedz
5
11
@Prorok prorok - Strzel sobie baranka. ..
Do moderacji
Odpowiedz
3
6
@Prorok prorok - Chyba taki "Polak "jak Ty
Do moderacji
Odpowiedz
2
2