UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czy to miasto stało się giełdą staroci? Sprzedają wszystko co zostało po Niemcach. A tak swoją drogą: co dzieje się z budynkiem koło ratusza zakupionym przez miasto?

Ruminek

Anuluj