UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czy to miasto stało się giełdą staroci? Sprzedają wszystko co zostało po Niemcach. A tak swoją drogą: co dzieje się z budynkiem koło ratusza zakupionym przez miasto?
Ruminek
Czy to miasto stało się giełdą staroci? Sprzedają wszystko co zostało po Niemcach. A tak swoją drogą: co dzieje się z budynkiem koło ratusza zakupionym przez miasto?
Ruminek