UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zacznijmy tylko od tego, że rząd żadnych pieniędzy swoich nie ma, tym co zarządza to są nasze pieniądze. .. ale niestety niektórzy tego nie rozumieją :(
NiePrawyAleSprawiedliwy-
Zacznijmy tylko od tego, że rząd żadnych pieniędzy swoich nie ma, tym co zarządza to są nasze pieniądze. .. ale niestety niektórzy tego nie rozumieją :(
NiePrawyAleSprawiedliwy-