UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zacznijmy tylko od tego, że rząd żadnych pieniędzy swoich nie ma, tym co zarządza to są nasze pieniądze. .. ale niestety niektórzy tego nie rozumieją :(

NiePrawyAleSprawiedliwy-

Anuluj