Wybrany wątek opinii

Wszystkim którzy się nazywają obrońcami Bażantarni przed wycinką kilku drzew pod budowę ulicy wschodniej proponuję się wybrać niebieskim szlakiem aż za "świątynie dumania"by zobaczyli jakiej rzezi tam dokonano. Wycięto w pień sporą polanę. Dlaczego tamtych drzew nie broniliście? Dlatego że nie chodzi wam o ekologię a jedynie bronicie ciszy wokół swoich domostw w okolicy budowy nowej drogi. Na szczęście droga powstanie
System (2021.10.19)
@System - ale tu chodzi o samochody w lesie jak idziesz na spacer
(2021.10.20)
Powrót do komentarzy