UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Wszystkim którzy się nazywają obrońcami Bażantarni przed wycinką kilku drzew pod budowę ulicy wschodniej proponuję się wybrać niebieskim szlakiem aż za "świątynie dumania"by zobaczyli jakiej rzezi tam dokonano. Wycięto w pień sporą polanę. Dlaczego tamtych drzew nie broniliście? Dlatego że nie chodzi wam o ekologię a jedynie bronicie ciszy wokół swoich domostw w okolicy budowy nowej drogi. Na szczęście droga powstanie
System