Wybrany wątek opinii
Nie dla budowy tej drogi
Do moderacji
Odpowiedz
24
55
Nie dla nie.
Do moderacji
Odpowiedz
4
0
swoje nie wsadź sobie w żydż lepiej mieć miasto wiecznie zakorkowane niż płynny ruch pomysł trochę a jak ci przeszkadza ze parę drzew wytną jedz na dąbrowe lub modrzewinę i tam protestuj jak deweloperzy hektary lasu wycinają pod domki jakoś to tobie nie przeszkadza
Do moderacji
Odpowiedz
5
5