UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

swoje nie wsadź sobie w żydż lepiej mieć miasto wiecznie zakorkowane niż płynny ruch pomysł trochę a jak ci przeszkadza ze parę drzew wytną jedz na dąbrowe lub modrzewinę i tam protestuj jak deweloperzy hektary lasu wycinają pod domki jakoś to tobie nie przeszkadza

PennywisE