UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ten cały remont to lipa. Wszystko będzie odnowione zgodnie z założeniami z lat 70XX w. Nawet sanitariaty nie powstaną, miejsc do cumowania dokładnie tyle samo. Takie pieniądze zostaną wydane a będzie tak dobrze jak było.

truskawiecka

Anuluj