UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Kat_Na_Idiotów - widzieliście ratusz w tolkmicku to jest megalomania dla kilku biurasków nawet sali nie ma żeby bezradni obradowali
@Kat_Na_Idiotów - widzieliście ratusz w tolkmicku to jest megalomania dla kilku biurasków nawet sali nie ma żeby bezradni obradowali