UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Kat_Na_Idiotów - widzieliście ratusz w tolkmicku to jest megalomania dla kilku biurasków nawet sali nie ma żeby bezradni obradowali


Anuluj