Wybrany wątek opinii

Czy nasze miasto przyłączy się do walki z pseudotrybunalem i z planowanym przez piSS wyjściem z Unii?
Ciekawy (2021.10.09)
@Ciekawy - Miejmy nadzieję, że nie, bo ta "walka", to jest zwykłe bicie piany, pic na wodę, POlaryzacja POlskiej sceny POlitycznej i POdbijanie POlexitowego bębenka przez manipulanckich a spietranych neoliberałów, którym urywa się - tym razem na dobre - publiczne koryto. I oby jak najprędzej zbożne to dzieło się dokonało:)#dośćNeoliberalnegoHejtuiManipulacji, #propagandaStrachu, #libki, #tusk, #KOD, #NiszczNeoliberalizm, #TaxTheRich 🚩
lubie.kefir (2021.10.09)
@Ciekawy - To nie wiedziałem że tu są też takie oszołomy jak ty, koństytucja hehe, Nigdy
(2021.10.09)
@Ciekawy - Psycho fan rudego folksdoicza, jesteś. ..
(2021.10.09)
Powrót do komentarzy