UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Ciekawy - Miejmy nadzieję, że nie, bo ta "walka", to jest zwykłe bicie piany, pic na wodę, POlaryzacja POlskiej sceny POlitycznej i POdbijanie POlexitowego bębenka przez manipulanckich a spietranych neoliberałów, którym urywa się - tym razem na dobre - publiczne koryto. I oby jak najprędzej zbożne to dzieło się dokonało:)#dośćNeoliberalnegoHejtuiManipulacji, #propagandaStrachu, #libki, #tusk, #KOD, #NiszczNeoliberalizm, #TaxTheRich 🚩
lubie.kefir