UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
RONDA! Budować ronda raz jeszcze ronda! Kto zarabia na tych światłach, ze ich więcej niż drzew w Elblagu?!
RONDA! Budować ronda raz jeszcze ronda! Kto zarabia na tych światłach, ze ich więcej niż drzew w Elblagu?!