Wybrany wątek opinii

Wyprowadziłem się z Elbląga lata temu i okazuje się, że w cywilizacji można nie płacić za dostawy ciepła w lipcu czy sierpniu. No, ale cóż, jacy mieszkańcy taki EPEC.
Alojz (2021.10.03)
@Alojz - Jaki rozum, taki komentarz. .. .
(2021.10.03)
Powrót do komentarzy