Wybrany wątek opinii
Wyprowadziłem się z Elbląga lata temu i okazuje się, że w cywilizacji można nie płacić za dostawy ciepła w lipcu czy sierpniu. No, ale cóż, jacy mieszkańcy taki EPEC.
Do moderacji
Odpowiedz
5
0
@Alojz - Jaki rozum, taki komentarz. .. .
Do moderacji
Odpowiedz
0
1