UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wyprowadziłem się z Elbląga lata temu i okazuje się, że w cywilizacji można nie płacić za dostawy ciepła w lipcu czy sierpniu. No, ale cóż, jacy mieszkańcy taki EPEC.

Alojz

Anuluj