UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@hd- niestety przyjacielu masz rację z małym ALE. Kto odmówił ruskim budowę nowej nitki gazociągu przez Polskę ?Tusek?Kto sie wypiął na ruski gaz? kto wybudował sobie terminal gazowy i podpisał umowę o dostawy gazu z USA? Tylko podobno umowa jest z USA a gaz z Rasiji- Ot biznesmeny.
?