UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Utrzymaniem dróg w Elblagu zajmuje się 11 urzedników - a w jezdniach dziury. Siedzą na stołkach i czekaja na zgłoszenie dziur w jezdniach !
MO
Utrzymaniem dróg w Elblagu zajmuje się 11 urzedników - a w jezdniach dziury. Siedzą na stołkach i czekaja na zgłoszenie dziur w jezdniach !
MO