UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Utrzymaniem dróg w Elblagu zajmuje się 11 urzedników - a w jezdniach dziury. Siedzą na stołkach i czekaja na zgłoszenie dziur w jezdniach !

MO

Anuluj