UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Pani Moniko, proszę nie zadawać głupich pytań. Już na budowę przekopu są organizowane wycieczki. To duża szansa dla naszego regionu. Pani jako nasz przedstawiciel, zamiast pytać powinna działać. Chyba, że jest Pani z tych polityków co to tylko narzekać potrafią i nie mają ani inicjatywy ani nic ciekawego do pwiedzenia. Dzień Dobry

Chyba Jej nie lubie