Wybrany wątek opinii

Do wszytskich cwaniaków, zdrajców, sługusów zachodnich firm i innych dzisiaj bogaczy!!!!! Wasz koniec nadchodzi!! po ponad 30 latach niewoli słowiański naród odzyskuje należną wolność. To najgorszy okres w historii narodu. Przez ponad 30 lat rózni cwaniaczki i zdrajcy pracujący w zachodnich firmach wozili się furami, szastali forsą a uczciwi co??? do borysa jak sie idzie TO JESZCZE się trzeba z każdą złotówką liczyć!!! Na piwko pod parasolem też czesto nie starcza!! Ale już niedługo!!! w końcu NASZA WŁADZA!! będzie wszytskim po równo!! skończy sie jeżdzenie furami!! a uczciwi już na spoko będą mogli do borysa co wieczór!! nie tylko po 2 najtańsze. Teraz MY!!!!
Uczciwy (2021.08.20)
@Uczciwy - trafiłeś w sedno, po opieprzać się w robocie i do borysa, i znowu zamulonym do roboty, a ci co furami jeżdżą, nie ważne, że zapieprzają po 18 godzin dziennie
(2021.08.20)
Jak bym tak zamulony chodził do tej roboty, to ci co dla nich pracuję/ my nie jezdzili by takimi furami, ja co najwyżej przejechać mogę się rowerem. 30 lat minęło i minie następnych tyle a ja i wielu podobnych, dalej będzie nas stać jedynie na rower i mieszkanie u rodzicòw. Już dziś wiem, że cała ta rewolucja solidarnościowa nie była dla nas, tylko dla aktywistòw solidarnościowych, ktòrzy dogadywali sie z komuchami i dzielili sie wladzą. Dzisiaj mają władzę w państwie, profity, niktorzy konfitury w Unii, a My, a My co mamy. .? dalej tą samą biedę, ale za to możemy popatrzeć jak inni śmigają furami!!! Nie OTAKE Polskę nam chodziło Panie Kwachu, panie Bolek, panie Tusku, panie Komorowski, panie Kaczyński. Wszyscy tam przy tym Magdalenkowym stoliczku sie kręciliście i co. .stoliczek sie nakrył (jak w tej bajce stoliczku, stoliczku. .. nakryj się)tak nakrył sie tylko, że nie dla nas
Wy...... kolejny raz. (2021.08.20)
Powrót do komentarzy