UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Uczciwy - trafiłeś w sedno, po opieprzać się w robocie i do borysa, i znowu zamulonym do roboty, a ci co furami jeżdżą, nie ważne, że zapieprzają po 18 godzin dziennie
@Uczciwy - trafiłeś w sedno, po opieprzać się w robocie i do borysa, i znowu zamulonym do roboty, a ci co furami jeżdżą, nie ważne, że zapieprzają po 18 godzin dziennie