Wybrany wątek opinii

A ten Reagan to jest świnia. .. .Taką gospodarkę rozwalić! I to w szesnaście miesięcy.
..... ... (2021.07.25)
@..... ... - Normalnie nie będę na niego głosować! xd
lubie.kefir (2021.07.25)
Powrót do komentarzy