Wybrany wątek opinii
A ten Reagan to jest świnia. .. .Taką gospodarkę rozwalić! I to w szesnaście miesięcy.
Do moderacji
Odpowiedz
5
0
@..... ... - Normalnie nie będę na niego głosować! xd
Do moderacji
Odpowiedz
3
0