Wybrany wątek opinii
Hahaha śmiechu warte. Po zamknięciu działalności przez covid i przejściu na etat od razu za.. mi pensji za kilka niezapłaconych składek.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
I co zrobiłeś w związku z tym? Napisałeś komentarz?
Do moderacji
Odpowiedz
0
0