Wybrany wątek opinii

Hahaha śmiechu warte. Po zamknięciu działalności przez covid i przejściu na etat od razu za.. mi pensji za kilka niezapłaconych składek.
(2021.07.15)
I co zrobiłeś w związku z tym? Napisałeś komentarz?
TeofilD (2021.07.18)
Powrót do komentarzy