UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Hahaha śmiechu warte. Po zamknięciu działalności przez covid i przejściu na etat od razu za.. mi pensji za kilka niezapłaconych składek.
Hahaha śmiechu warte. Po zamknięciu działalności przez covid i przejściu na etat od razu za.. mi pensji za kilka niezapłaconych składek.