UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
I ze niby facet ma te grosze zarabiac ? No jesli facet chce taka kase do domu przynosic, nie nazywa sie facetem. !!!! Prawdziwy facet, partner, ojciec ma tyle zarobic zeby utrzymac rodzine. Jesli tego nie robi to znaczy, ze jest leniem, nieogarniety i brak mu ambicji. I nie ma wytłumaczenia ze tyle placa. Sa zawody ze placa dobrze, mozna sie czegos nauczyc zeby wiecej zarabiac. Nie ma na taka kase wytlumaczenia. Malo zarabiaja nieambitne lenie. !! Tyle w temacie.