Wybrany wątek opinii

Mieli rozmach z tymi samolotami. Dzisiejsze władze do pięt nie dorastają. Aż szkoda że Niemcy przegrali wojnę
(2021.06.19)
sodoma i gomora
(2021.06.19)
Powrót do komentarzy