UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Mieli rozmach z tymi samolotami. Dzisiejsze władze do pięt nie dorastają. Aż szkoda że Niemcy przegrali wojnę
Mieli rozmach z tymi samolotami. Dzisiejsze władze do pięt nie dorastają. Aż szkoda że Niemcy przegrali wojnę