Wybrany wątek opinii

I bardzo dobrze, skoro pozwolono na panstwo w panstwie, przyzwolono aby jacys fachowcy z gdanska bawili się mieszkańcami Elbląga i gora na to przyzwala i machina biznesu się kręci!
(2021.06.16)
Jakiego biznesu?To robienie nas w C. .. .a.
(2021.06.17)
Powrót do komentarzy