Wybrany wątek opinii
I bardzo dobrze, skoro pozwolono na panstwo w panstwie, przyzwolono aby jacys fachowcy z gdanska bawili się mieszkańcami Elbląga i gora na to przyzwala i machina biznesu się kręci!
Do moderacji
Odpowiedz
37
0
Jakiego biznesu?To robienie nas w C. .. .a.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0