UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
I bardzo dobrze, skoro pozwolono na panstwo w panstwie, przyzwolono aby jacys fachowcy z gdanska bawili się mieszkańcami Elbląga i gora na to przyzwala i machina biznesu się kręci!
I bardzo dobrze, skoro pozwolono na panstwo w panstwie, przyzwolono aby jacys fachowcy z gdanska bawili się mieszkańcami Elbląga i gora na to przyzwala i machina biznesu się kręci!