UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

I bardzo dobrze, skoro pozwolono na panstwo w panstwie, przyzwolono aby jacys fachowcy z gdanska bawili się mieszkańcami Elbląga i gora na to przyzwala i machina biznesu się kręci!


Anuluj