UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Zabawa dalej trwa. O ciepłowni miejskiej ucichło i pewnie już o niej pezydent zapomniał. A mieszkańcom jak się nie podoba to niech mieszkań nie ogrzewają Czy prawdą jest ze wg taryfy opłata jednoczłonowa to już ok 130 zł? Panie prezydencie czy ktoś jeszcze ciepłem w tym mieście się zajmuje?Co na to Rada nadzorcza od ciepełka. ? Kto odpowiada za ciepło w tym mieście?

hejter z gdańska