UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Proponował bym zlikwidować język angielski w szkole. I żeby w szkołach był tylko język niemiecki. Ponieważ dużo uczniów ma problemy z językiem angielskim
Proponował bym zlikwidować język angielski w szkole. I żeby w szkołach był tylko język niemiecki. Ponieważ dużo uczniów ma problemy z językiem angielskim