UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Proponował bym zlikwidować język angielski w szkole. I żeby w szkołach był tylko język niemiecki. Ponieważ dużo uczniów ma problemy z językiem angielskim


Anuluj