Wybrany wątek opinii
Przesympatyczny Pan. Był Kadrowym w Urzędzie Wojewódzkim jak tam pracowałam w latach 1981-1985.Wysoka kultura i życzliwość.
Do moderacji
Odpowiedz
30
0
Potwierdzam. Przeuroczy Pan. Kompetentny i niezwykle życzliwy
Do moderacji
Odpowiedz
3
0