Wybrany wątek opinii

Przesympatyczny Pan. Był Kadrowym w Urzędzie Wojewódzkim jak tam pracowałam w latach 1981-1985.Wysoka kultura i życzliwość.
(2021.05.22)
Potwierdzam. Przeuroczy Pan. Kompetentny i niezwykle życzliwy
marabi (2023.01.19)
Powrót do komentarzy